Akademia Piłkarska Oleśnica | Młodzież w akcji ! - Akademia Piłkarska Oleśnica

Młodzież w akcji !

To był bardzo dobry weekend nie tylko dla naszych seniorów, ale przede wszystkim dla naszej młodzieży. Brawo Akademia !


IV kolejka I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy:
AP Oleśnica 5-1 Eskadra Bolesławiec

Pierwsze zwycięstwo podopiecznych Mariusza Kartochy na najwyższym poziomie rozgrywek wojewódzkich stało się faktem! Po ciężkim początku rozgrywek i porażkach że Śląskiem, Zagłębiem i FC Wrocław Academy, zawodnicy z klasy piłkarskiej pokonali rówieśników z Bolesławca.
Bramki: Cichosz, Barski, Wróbel, Uznański, Szymański

Skład: Krasinkiewicz, Wolny, Barski, Szymański, Terpis, Cichosz, Wróbel, Stachera, Gołąb, Obiegło, Wojcieszak. Rez. Solbiati, Hrehorowicz, Uznański, Żyła.

III kolejka II Ligi Okręgowej Trampkarzy: Sporting Wrocław 3-1 AP II Oleśnica

Reprezentacja rocznika 2004 w sobotę wybrała się do Wrocławia, gdzie spotkała się ze Sportingiem Wrocław. Podopieczni Trenera Tomasza Jaszczyszaka odnieśli pewne zwycięstwo.
Bramki: Markowski, Łuczek, Gardzielewicz

Skład: Lis,  Rzepka, Moczulski, M.Gretka, Kowal – Fryzowski, Markowski, Gardzielewicz, Mielczarek, Łuczek, Perlik, Brocki, Koćwin, P.Gretka, Fornal, Koryciak .

 

III kolejka I Okręgowej Ligi Młodzików: Olympic Wrocław 3-0 AP Oleśnica

Reprezentacja rocznika 2005 zmierzyła się na wyjeździe z rówieśnikami z Olympicu Wrocław. I to gospodarze po końcowym gwizdku cieszyli się ze zwycięstwa.

Skład: Sroka, Ogrodnik, Deszcz, Osiński, Tabisz, Kalecinski, Noczyński, Jezierski, Skrzyniarz, Kałuża, Maślanka.

 

III kolejka II Okręgowej Ligi Młodzików: Lotnik Twardogóra 2-3 AP II Oleśnica

Reprezentacja rocznika 2006  na stadionie w Twardogórze rozegrała mecz z Lotnikiem. Podopieczni Trenera Piotra Michalewskiego, po meczu pełnym walki, cieszyli się ze zwycięstwa.
Bramki: sam., Bielecki, Wróblewski
Skład: Łuszczyński, Peniuk, Wróblewski, Wróbel, Ciechecki, Wawrzyniak, Bednarek, Drzewicz, Bielecki, Markowski, Witczak, Płażewski.