Akademia Piłkarska Oleśnica | Wyjazdowy baraż Młodzików - Akademia Piłkarska Oleśnica

Wyjazdowy baraż Młodzików

 

Nie było mocnych w Lidze Okręgowej Młodzika na reprezentację rocznika 2005 . Drużyna prowadzona przez Trenera Dawida Antczaka zakończyła rundę z kompletem punktów i imponującym bilansem bramkowym 60-2.

W meczu barażowym o awans do ligi wojewódzkiej Młodzicy APO zmierzyli się w Brzegu Dolnym z miejscową Akademią Piłkarską. Pełen walki i emocji mecz nie przyniósł rozstrzygnięcia (2:2 po regulaminowym czasie gry). Decydowały więc rzuty karne, a w nich po 7 seriach lepsi okazali się gospodarze i to oni w dalszym etapie zmierzą się z Młodzikami Śląska Wrocław o bezpośredni awans do ligi wojewódzkiej.

Chłopcy zagrali bardzo dobry mecz z silnym przeciwnikiem, jakim jest AP Brzeg Dolny. Pierwsza połowa meczu była wyrównana, natomiast w drugiej części spotkania mieliśmy bardzo dużą przewagę, której niestety nie potrafiliśmy wykorzystać- podsumowuje Trener Dawid Antczak.

Baraż o WLM: AP Brzeg Dolny 2:2 AP Oleśnica (5:4 w rzutach karnych).

Bramki: Skrzyniarz, Deszcz
Skład: Lipiec, Ogrodnik, Deszcz, Osiński, Tabisz, Kaleciński, Butryn, Putowski, Skrzyniarz, Sroka, Płonka, Jezierski, Gołdyn, Maślanka