Akademia Piłkarska Oleśnica | Akademia Piłkarska Oleśnica zaprasza na treningi. Nabór 2019/2020 !

Akademia Piłkarska Oleśnica zaprasza na treningi !

Akademia Piłkarska Oleśnica zaprasza na treningi !

Pełną parą ruszył nabór wszystkich chętnych zawodniczek i zawodników w wieku 4-14 lat. Zapraszamy wszystkich, nie zależnie od stopnia zaawansowania, przeżyj z nami prawdziwą piłkarską przygodę.

W tym roku utworzyliśmy już blisko 20 grup treningowych, w kategoriach wiekowych od Mini Bambini do Trampkarza, jest także grupa Seniorów która rywalizuje na poziomie B- klasy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych chłopców i dziewczynki w wieku od 4-14 lat, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z piłką, zapraszamy też dzieci, które już grały, ale z jakiś względów przerwały treningi lub chcą po prostu podnieść poziom swoich piłkarskich umiejętności.
Mamy grupy na każdym poziomie zaawansowania, od grup początkujących po zaawansowane – reprezentację rocznika.

Z sukcesami bierzemy udział w wielu turniejach międzynarodowych, ogólnopolskich i lokalnych. Jako jedyny klub w regionie posiadamy dwa roczniki na poziomie ligi Wojewódzkiej. Nasi zawodnicy, regularnie są transferowani do najlepszych akademii sportowych w Polsce, takich jak Zagłębie Lubin, Lech Poznań, Śląsk Wrocław, Miedź Legnica czy Chrobry Głogów.

Poza treningami na wysokim poziomie oraz licznymi turniejami i sparingami, naszym zawodnikom do zaoferowania mamy jeszcze zajęcia specjalistycznie – w tym roku planujemy wprowadzić treningi motoryczne, bramkarskie oraz trening technika pro – dla młodszych roczników.

W nowym sezonie czeka Was sporo zmian – powstał oficjalny komunikator klubowy, który ułatwi kontakt z rodzicami, uruchamiamy program stypendialny dla zawodników, którzy potrzebują tego typu pomocy, każdy nasz zawodnik otrzyma w tym sezonie pakiet startowy – czyli klubową koszulkę oraz ubezpieczenie NNW. Jednak najważniejszą zmianą jest to, że bierzemy udział w programie certyfikacyjnym PZPN i staramy się o najwyższy stopień tzw. „złotą gwiazdę PZPN”.

Nakłada to na nas szereg obowiązków, które musimy spełnić. Wszystko po to, żeby podnieść poziom szkoleniowy oraz organizacyjny w APO. Jest to także duży prestiż zarówno dla Akademii jak i dla naszego miasta. W całym województwie o złotą gwiazdkę stara się jedynie 11 klubów w tym właśnie nasza Akademia.

Zebrania organizacyjne dla wszystkich chętnych odbędą się w najbliższy piątek 06.09 , godz. 17:00 oraz w poniedziałek 09.09 godz. 18:30 , w auli Szkoły Podstawowej nr.1 przy ul. Armii Krajowej 47. Serdecznie zapraszamy !