Akademia Piłkarska Oleśnica | Regulamin zabawy MŚ Katar 2022 - Akademia Piłkarska Oleśnica

Regulamin zabawy MŚ Katar 2022

 1. ORGANIZATOR:

   

  Organizatorem konkursu MŚ Katar 2022 jest Akademia Piłkarska Oleśnica z siedzibą w Oleśnicy,
  ul. Spokojna 7. Reprezentowana przez Prezesa — Mariusza Kartochę, nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwał będzie jego koordynator — Michał Więckiewicz.

   

 2. CEL I CZAS TRWANIA ZABAWY:

   

  Konkurs organizowany jest z okazji trwających w Katarze, Mistrzostw Świata w piłce nożnej i w całości związany jest z tematyką turnieju. Celem zabawy jest propagowanie piłki nożnej i tematów z nią związanych. Nasza zabawa trwała będzie od początku, aż do zakończenia Mistrzostwa Świata tj. 20.11-18.12.2022.

 3. ZGŁOSZENIA DO KONKURSU:

   

  Udział w zabawie może wziąć każdy, kto:

  – polubił profil Akademii Piłkarskiej Oleśnica na Facebooku
  – polubił post konkursowy
  – udostępnił post konkursowy na swoim koncie

  Do zabawy można dołączyć w każdej chwili jej trwania, nowi uczestnicy zaczynają jednak z zerowym stanem punktowym.

 4. WARUNKI KONKURSU MŚ KATAR 2022:

   

  1. 4.1 POSTY MECZOWE I TYPOWANIE

   posty meczowe, pod którymi w komentarzu należy podać swoje typy dotyczące wyników, dodawane będą w dzień poprzedzający dzień rozgrywek o godzinie 20:00
   nie można typować wyniku, już rozpoczętego meczu (pierwszy gwizdek). Jeśli uczestnik spóźnił się z komentarzem, jego odpowiedź nie będzie oceniana, jeśli uczestnik w komentarzu dodanym po rozpoczęciu meczu, typował więcej niż jeden mecz, pozostałe odpowiedzi będą brane pod uwagę o ile spotkanie się nie rozpoczęło.
   komentarze edytowane, nie będą brane pod uwagę, jeśli chcesz zmienić swój typ, zrób to usuwając cały komentarz i dodając nowy koniecznie przed rozpoczęciem pierwszego meczu w danym dniu.
   UWAGA typujemy wyniki do zakończenia drugiej połowy. Bramki strzelone w doliczonym czasie gry lub w karnych nie będą wliczane do punktacji.
   – jeśli w danym dniu rozgrywanych będzie więcej niż 1 mecz, wydarzenia te będą numerowane (1,2,3…)-aby zapobiec wszelkim niejasnościom odnośnie typów, w wiadomości przed podaniem wyniku należy podać numer meczu, do którego wynik się odnosi np:

   POST MECZOWY :

   1.XXX vs YYY
   2.ZZZ vs VVV
   3.RRR vs CCC

   KOMENTARZ UCZESTNIKA ZABAWY:

   1. 0-0
   2. 4-1
   3. 2-1

   4.2 PUNKTACJA

  – BONUS  +5 punktów przysługuje osobie, która jako pierwsza w komentarzu pod postem meczowym odgadła prawidłowy wynik spotkania

  – każdy uczestnik, który prawidłowo wytypuje wynik spotkania, otrzyma + 3 punkty
  – każdy z uczestników zabawy, któremu nie udało się wytypować dokładnego wyniku, ale w jego typie wskazany jest prawidłowy zwycięzca meczu, otrzymuje +1 punkt

   

   

 5.  NAGRODY I KLASYFIKACJA 

  Organizator postanowił ufundować nagrody rzeczowe dla 3 najlepszych uczestników dodatkowo, aby zachęcić wszystkich do zabawy niezależnie od tego, jak idzie im odgadywanie wyników meczów, Akademia Piłkarska Oleśnica rozlosuje trzy koszulki klubowe spośród wszystkich biorących udział w zabawie*.

  W puli nagród głównych mamy:

  – Miesięczny karnet na basen ATOL w Oleśnicy
  – Zaproszenie kwotowe (150zł) do pizzeri Al Forno w Oleśnicy
  – Pakiet przeżyć na kwotę (200zł) do WYJĄTKOWY PREZENT

   

  Zwycięzca zabawy — osoba, która po zakończeniu mistrzostw zgromadzi najwięcej punktów, ma możliwość wyboru nagrody spośród puli nagród. Osoba zajmująca drugie miejsce wybierze jako druga, trzeci z kolei uczestnik zabawy otrzyma ostatnią z nagród.
  Jeśli po zakończeniu zabawy na podium zajmowane będą miejsca ex aequo, o wygranej zadecyduje: pierwszy prawidłowo wytypowany wynik licząc od finału w dół (tj. II półfinał, I półfinał…)

  *aby wziąć udział w losowaniu koszulki klubowej, należy brać czynny udział w naszej zabawie od początku do końca jej trwania.

  Organizator zobowiązuje się prowadzić rzetelną klasyfikację punktową, natomiast uczestnik dobrowolnie udziela zgody na przetwarzanie jego danych osobowych (Imię i Nazwisko) w celu prowadzenia ww. klasyfikacji

 6. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Niniejszy konkurs przeznaczony jest dla sympatyków i przyjaciół Akademii Piłkarskiej Oleśnica, ma charakter zabawy i prowadzony jest w celu propagowania piłki nożnej w lokalnej społeczności.
Uczestnicy biorący udział w zabawie oświadczają, że zapoznali się z warunkami regulaminu i zobowiązują się do jego przestrzegania.