Akademia Piłkarska Oleśnica | WDB sponsorem APO! - Akademia Piłkarska Oleśnica

WDB sponsorem APO!

Brokerska Grupa Ubezpieczeniowa WDB S.A. została nowym partnerem Akademii Piłkarskiej Oleśnica. Umowa obowiązuje od 1 grudnia 2021 i została zawarta na okres 12 miesięcy. ??

Społeczna odpowiedzialność biznesu to jeden z bardzo istotnych filarów działalności WDB S.A. Poza profesjonalną obsługą ubezpieczeniową firma stara się regularnie wspierać różne organizacje, które za swój cel stawiają pomoc określonym grupom społecznym. ?‍?
Cieszymy się, że w tej grupie znaleźli się także młodzi piłkarze naszego klubu – podkreśla Prezes Zarządu Akademii Piłkarskiej Oleśnica, Mariusz Kartochawsparcie ze strony WDB z pewnością ułatwi nam realizację kolejnych projektów skierowanych do zawodników APO. ?⚪
Z kolei Mariusz Muszyński, Prezes Zarządu WDB S.A. dodaje:
Ponieważ mamy świadomość, że biznes nigdy nie jest oderwany od otoczenia, od samego początku angażujemy się w projekty, które wg nas wnoszą wartość zarówno do lokalnych, jak i większych społeczności. Szczególną uwagę poświęcamy zdrowiu dzieciaków, które w przyszłości zajmą nasze miejsca na biznesowej mapie kraju. Sport to niewątpliwie jedna z najlepszych form inwestowania nie tylko w kondycję fizyczną, ale również w osobowość. Współpraca, determinacja i zaangażowanie to szalenie istotne atrybuty, z którymi doskonale radzi sobie profesjonalna piłka nożna. Cieszymy się, że mogliśmy zostać sponsorem APO i wspólnie inwestować w następne pokolenia. Życzymy wielu sukcesów! ?
WDB S.A. trafiło tym samym do grupy partnerów głównych APO. W ramach umowy klub będzie promował markę WDB m.in. w swoich materiałach promocyjnych, a także na swojej stronie www oraz profilu FB. ?