Akademia Piłkarska Oleśnica | Plan zajęć - Akademia Piłkarska Oleśnica

Plan zajęć

Harmonogram Treningów


 obowiązuje od: 30.10.2023

Klasa B Seniorów – Trener Rafał Kucharek (tel. 668-891-983)
wt. 19:15 – 20:45, Stadion Sztuczne
pt. 19:15 – 20:45, Stadion Sztuczne

Grupa Junior Młodszy OLJM (2007-2008) – Trener Rafał Kucharek (tel. 668-891-983)
wt. 19:15 – 20:45, stadion sztuczne
śr. 16:15 – 17:45, siłownia/stadion
pt. 19:15 – 20:45, stadion sztuczne

Grupa Trampkarz OLT (2009 – 2010) – Trener Nikita Medvediev  (tel. 730-549-127)
wt. 17:45 – 19:15, stadion sztuczne
śr. 16:15 – 17:45, stadion sztuczne
czw. 17:45 – 19:15, SP4

Grupa Młodzik I OLM (2011-2012)  – Trener Kacper Michałczyk (tel. 604-335-617)
wt. 17:45 – 19:15, stadion sztuczne
śr. 16:15 – 17:45, stadion sztuczne
pt. 17:30 – 19:00, stadion sztuczne

Grupa Młodzik II OLM (2011-2012)  – Trener Szymon Kuraś (tel. 730-792-910)
pon. 17:45 – 19:15, SP4
czw. 16:15 – 17:45, SP4
pt. 17:45 – 19:14, stadion sztuczne

Grupa Młodzik III (2011-2012)  – Trener Nikita Medvediev  (tel. 730-549-127)
wt. 16:15 – 17:45, stadion sztuczne
pt. 17:45 – 19:15, stadion sztuczne

Grupa Orlik A (2013) –  Trener Szymon Kuraś (tel. 730-792-910) 
wt. 16:15 – 17:30, SP4
śr. 16:15 – 17:45, stadion sztuczne
pt. 16:15 – 17:45, stadion sztuczne

Grupa Orlik B (2014) –  Trenerzy Mariusz Kartocha (tel. 502-611-381) i Nikita Medvediev  (tel.730-549-127)
pn. 16:15 – 17:45, SP4
śr. 16:15 – 17:45, stadion sztuczne
czw. 16:15 – 17:45, SP4

Grupa Orlik C (2013/2014) – Trener Michał Więckiewicz (tel. 692-292-390)
wt. 16:15 – 17:15 sala ZSP20
śr. 16:15 – 17:15, sala SP8
czw. 16:15 – 17:15, sala LO II

Grupa Orlik D (2013/2014) – Trener Adam Witkowski (tel. 608-032-136)
pon. 18:15 – 19:15, sala SP8
czw. 18:15 – 19:15, sala LOII
pt. 16:15 – 17:15, sala ZSP20

Grupa APO Girls (2012 – 2015) – Trener Wojciech Krzak (tel. 600-353-912)
pon. 17:15 – 18:15, sala ZSP20
wt. 17:15 – 18:15, sala LOII
czw. 16:15 – 17:15, sala ZSP20

Grupa Żak A (2015) – Trenerzy Mariusz Kartocha (tel. 502-611-381) i Michał Więckiewicz (tel. 692-292-390)
pn. 16:15 – 17:15, sala SP8
wt. 17:15 – 18:15, sala ZSP20
czw. 17:15 – 18:15, sala LO II

Grupa Żak B (2016) – Trener Kacper Michałczyk (tel. 604-335-617)
wt. 16:15 – 17:45, stadion sztuczne
śr. 18:00 – 19:00, sala ZSP20
pt. 16:15 – 17:15, sala LO II

Grupa Żak C (2015/2016) – Trener Wojciech Krzak (tel. 600-353-912)
pon. 16:15 – 17:15, sala ZSP20
wt. 16:15 – 17:15, sala LO II
czw. 17:15 – 18:15, sala ZSP20

Grupa Żak D (2015/2016) – Trener Adam Witkowski (tel. 608-032-136)
wt. 18:15 – 19:15, sala ZSP20
śr. 16:15 – 17:45, SP4
pt. 17:15 – 18:15, sala ZSP20

Grupa Skrzat I (2017 i 2018) Trener Bartosz Czarkowski (tel. 603-212-857)
pon. 16:45 – 17:45, Sala LO I
czw. 16:30 – 17:30, sala SP8

Grupa Skrzat II (2017 i 2018) Trener Bartosz Czarkowski (tel. 603-212-857)
pon. 17:45 – 18:45, Sala LO I
czw. 17:30 – 18:30, sala SP8

Grupa Skrzat III (2017 i 2018) Nikita Medvediev  (tel. 730-549-127)
śr. 18:15 – 19:15, sala SP8
pt. 16:30 – 17:30, sala SP8

Grupa Bambini (2019 i młodsi) Trener Michał Więckiewicz (tel. 692-292-390)
pon. 17:15 – 18:18, sala SP8
śr. 17:15 – 18:15, sala SP8


stadion sztuczne – boisko sztuczne stadionu miejskiego w Oleśnicy, ul. Brzozowa 5
*Brzozowa 8 – boisko naturalne w Oleśnicy przy ul. Brzozowej 8
*boisko SP6 – boisko „orlik” przy szkole podstawowej nr 6 w Oleśnicy
*boisko SP4 – boisko „orlik” przy szkole podstawowej nr 4 w Oleśnicy
LO2 – boisko „orlik” przy 2 LO w Oleśnicy

hala LO I – ul. Słowackiego 4
hala LO II- ul. Wojska Polskiego 56
hala ZSP 20 – ul. Wojska Polskiego 67/69
hala SP 2 – ul. Św. Jadwigi 1A
hala SP 6 – ul. Kleeberga 4
hala SP 8 – ul. Wiejska 35
hala Atol/ sala gim. Atol – ul. Kochanowskiego 2
hala Wileńska – ul. Wileńska 32