Akademia Piłkarska Oleśnica | Bartłomiej Noczyński w Zagłębiu Lubin ! - Akademia Piłkarska Oleśnica

Bartłomiej Noczyński w Zagłębiu Lubin !

Na mocy umowy rocznego wypożyczenia Bartłomiej Noczyński oficjalnie stał się zawodnikiem Zagłębia Lubin. Na tydzień przed startem rozgrywek zostały dopięte wszelkie formalności- zawodnik kadry województwa, który ostatnie 4 lata spędził w Akademii Piłkarskiej Oleśnica, dołączył do Miedziowych.

Bartek pod obserwacją Zagłębia był już od kilku miesięcy. W Lubinie brał udział w treningach i sparingach jeszcze w minionym sezonie. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie Trener Dariusz Szymański, który wyszedł z inicjatywą i doprowadził do testów Bartka w jednej z najlepszych Akademii Piłkarskich w Polsce wspierając go na każdym etapie rozmów, treningów i sparingów w KGHM.

Należy też wspomnieć, że Bartek nie miałby możliwości trenowania w Zagłębiu bez pełnego zaangażowania i poświęcenia ze strony swoich rodziców, którzy na każdym kroku wspierają go w rozwijaniu pasji i miłości do piłki nożnej.

 

 

 

Przypomnijmy – Bartek początkowo trenował w sycowskiej filii APO, której koordynatorem jest trener Filip Potycz. Stamtąd latem 2016 roku trafił do reprezentacyjnej grupy APO rocznika 2006, gdzie pod okiem trenera Piotra Michalewskiego rozwijał swoje umiejętności i przyczynił się do wielu sukcesów drużyny. Najbliższy sezon spędzi na boiskach Wojewódzkiej Ligi Młodzika w barwach KGHM-u Zagłębia Lubin.

Serdecznie gratulujemy Bartkowi, gdyż ciężko o lepsze miejsce do rozwoju dla młodego piłkarza niż Akademia Zagłębia. Tempo, w jakim rozwija się ten chłopak, jest imponujące. Nie mamy wątpliwości, że w Lubinie stawiał będzie kolejne kroki naprzód, które wniosą jego umiejętności na jeszcze wyższy poziom. Baro, trzymamy kciuki i jesteśmy z Tobą! – podsumowuje trener Piotr Michalewski.

Przynajmniej raz w miesiącu będę obecny w Zagłębiu aby monitorować rozwój tego dzieciaka. Powodzenia, Bartuś! – dodaje trener Dariusz Szymański.