Akademia Piłkarska Oleśnica | Plan zajęć - Akademia Piłkarska Oleśnica

Plan zajęć

Harmonogram obowiązuje od: 05.11.2018

stadion sztuczne- boisko sztuczne stadionu miejskiego w Oleśnicy, ul. Brzozowa 5
*brzozowa 8- boisko naturalne w Oleśnicy przy ul. Brzozowej 8
*boisko SP6- boisko „orlik” przy szkole podstawowej nr 6 w Oleśnicy
*boisko SP4- boisko „orlik” przy szkole podstawowej nr 4 w Oleśnicy
LO2- boisko „orlik” przy 2 LO w Oleśnicy

hala LO1- ul. Słowackiego 4
hala LO2- ul. Wojska Polskiego 56
hala ZSP20- ul. Wojska Polskiego 67/69
hala SP2- ul. Św. Jadwigi 1A
hala SP6- ul. Kleeberga 4
hala SP8- ul. Wiejska 35
hala Atol/ sala gim. Atol – ul. Kochanowskiego 2

Seniorzy- Trener Mateusz Góra
-pon. 19.15- 20.45 stadion sztuczne
-czw. 17.45- 19.15 stadion sztuczne

I Okręgowa Liga Juniorów Młodszych (2002- 2003)- Trener Piotr Szałek (tel. 792-686-418)
pn-śr 14:45 – 16:15 sztuczne
czw.-pt. 14:45-16:15 brzozowa 8

I Wojewódzka Liga Trampkarzy (2004- 2005)- Trener Tomasz Jaszczyszak (tel.515-251-698)
pn-śr 14:45-16:15 brzozowa 8
czw.-pt 14:45-16:15 sztuczne

Trampkarz 2005 (poza klasą piłkarską)
pon, 16.00 – 17.30, boisko SP4

I Okręgowa Liga Młodzika (2006) – Trener Piotr Michalewski (tel.697-861-097)
wt. 17:45-19:15 stadion sztuczne
śr. 17:00-18:30 boisko LO2*
czw. 16:00-17:30 boisko SP4

*od grudnia: śr. 17.45- 19.15 stadion sztuczne

II Okręgowa Liga Młodzika (2007) – Trener Piotr Michalewski (tel.697-861-097)
pon. 17:45 – 19.15 stadion sztuczne
wt. 16.00- 17.30 boisko SP4
czw. 17.45- 19.15 stadion sztuczne

Terenowa Liga Młodzika IV (2006-2007) – Trener Dariusz Szymański (tel.732-187-235)
pon. 17.30 – 19.00 boisko SP4
śr. 16.00 – 17.30 boisko SP4
pt. 17:45-19:15 stadion sztuczne

Terenowa Liga Młodzika VI (2006-2007) – Trener Bartosz Czarkowski (tel.603-212-857)
wt. 17:30-19:00 boisko SP4
śr. 17:30-19:00 boisko SP4
czw. 17:30-19:00 boisko SP4

Orlik A (2008) – Trener Kamil Lewek (tel.790-509-204)
pon. 17.15 – 18.45 boisko LO2*
wt. 17.15 – 18.45 boisko LO2*
czw. 17.30- 19.00 hala SP8

*od grudnia zmiana:
pon. 17.30 – 19.00 boisko SP4
wt. 17.30 – 19.00 boisko SP4

Orlik B (2009) – Trener Michał Więckiewicz (tel.692-292-390)
wt. 18:30-20:00 hala ZSP20
śr. 17.30- 19.00 hala LO2
czw. 16.00- 17.30 hala SP8

Orlik C (2008-2009) trener Dawid Góra (tel.512-272-771) – ob. od 18.09*,
wt. 16:00-17:00 hala ZSP20
pt. 17.00- 19.00 SP6

Orlik D (2008-2009) Trener Dariusz Szymański (tel.732-187-235)
wt. 17:30-18:30 hala SP6
czw. 16:00-17:00 hala ZSP20
pt. 16.30-17.30 hala ZSP20

Żak A (2010) Trener Michał Surma  (tel. 517-671-882)
wt. 18:15-19:45 hala LO1
pt. 16:00-17:30 hala SP8

Żak B (2011) Trener Mariusz Kartocha (tel. 502-611-381)
pn. 16:30-18:00 hala SP2
czw. 17:30 -19:00 hala LO1

Żak C (2010-2011) Trener  Michał Więckiewicz (tel.692-292-390)
wt. 17:00-18:00 hala LO2
pt. 16:30-17:30 hala LO1

Żak D (2010-2011) Trener Piotr Szałek 
pn. 16:00-17:00 hala ZSP20
śr. 17:00-18:00 hala LO1

Żak E (2010-2011) Trener Mariusz Kartocha (tel. 502-611-381)
pn. 18:00-19:00 hala SP2
czw. 16:30-17:30 hala LO1

Żak F (2010-2011) Trener Oliwer Pietrus (tel. 601-904-779)
czw. 16.00- 17.00 Atol sala gim.
pt. 17.30- 18.30 hala ZSP20

Bambini I (2012-2013) Trener Michał Więckiewicz (tel.692-292-390)
pn. 17:15 – 18:15 hala LO1
śr, 16:00 – 17:00 hala Atol

Bambini II (2012-2013) Trener Michał Więckiewicz (tel.692-292-390)
czw. 17:45-18:45 hala SP2
pt. 17:30-18:30 hala LO1

Bambini III (2012-2013) Trener Oliwer Pietrus
wt. 16:00-17:00 hala Atol
czw. 17:00-18:00 sala gim. Atol

Bambini IV (2012-2013) Trener Oliwer Pietrus
pon. 16.00- 17.00 hala ZSP20
śr. 17.30- 18.30 hala Atol

Mini Bambini (2014 i młodsi) Trener Michał Więckiewicz (tel.692-292-390)
pon. 16:15-17:15 hala LO1

Treningi klas piłkarskich IV i VII:
środa, g. 13.40 – 15.20, IVa i VIIb, stadion
czwartek, g. 13.40 – 14.25, IVa, boisko SP1
g. 14.35 – 15.20, VIIb, boisko SP1