Akademia Piłkarska Oleśnica | Plan zajęć - Akademia Piłkarska Oleśnica

Plan zajęć

sztuczne- boisko sztuczne stadionu miejskiego w Oleśnicy, ul. Brzozowa 5
*brzozowa 8- boisko naturalne w Oleśnicy przy ul. Brzozowej 8
*SP6- boisko „orlik” przy szkole podstawowej nr 6 w Oleśnicy
*SP4- boisko „orlik” przy szkole podstawowej nr 4 w Oleśnicy
LO2- boisko „orlik” przy 2 LO w Oleśnicy

Seniorzy- Trener Mateusz Góra
-wt. 18.30- 20.00 brzozowa 8
-czw. 18.30- 20.00 brzozowa 8

I Okręgowa Liga Juniorów Młodszych (2002- 2003)- Trener Piotr Szałek (tel. 792-686-418)
pn-śr 14:45 – 16:15 sztuczne
czw.-pt. 14:45-16:15 brzozowa 8

I Wojewódzka Liga Trampkarzy (2004- 2005)- Trener Tomasz Jaszczyszak (tel.515-251-698)
pn-śr 14:45-16:15 brzozowa 8
czw.-pt 14:45-16:15 sztuczne

Trampkarz 2005 (poza klasą piłkarską)
pon; 16.30 – 18.00, brzozowa 8
pt, 16.00 – 17.30, brzozowa 8

I Okręgowa Liga Młodzika (2006) – Trener Piotr Michalewski (tel.697-861-097)
wt. 16:30-18:00 brzozowa 8
śr. 17:00-18:30 LO2
czw. 16:30-18:00 brzozowa 8

II Okręgowa Liga Młodzika (2007) – Trener Dawid Antczak (tel.509-400-435)
pn.,wt.,czw., 17:45-19:15 sztuczne

Terenowa Liga Młodzika IV (2006-2007) – Trener Dariusz Szymański (tel.732-187-235)
pn., śr. 16:30-18:00 brzozowa 8
pt. 17:45-19:15 sztuczne

Terenowa Liga Młodzika VI (2006-2007) – Trener Bartosz Czarkowski (tel.603-212-857)
wt. 16:30-18:00 brzozowa 8
śr. 16:00-17:30 brzozowa 8
czw. 16:00-17:30 LO2

Orlik A (2008) – Trener Kamil Lewek (tel.790-509-204)
pn.,wt. 17:00-18:30 LO 2
czw. 17:00-18:30 SP6

Orlik B (2009) – Trener Michał Więckiewicz (tel.692-292-390)
wt. 16:00-17:30 sp.4
śr.,czw. 17:00-18:30 sp.4

Orlik C (2008-2009) trener Dawid Góra (tel.512-272-771) – ob. od 18.09*,
wt. 17:00-18:30 sp6
śr. 16:00-17:30 LO2
pt. 16:30-18:00 brz. 8
w dn. 01.09- 17.09 treningi z grupą Orlik B (Trener Michał Więckiewicz)*

Orlik D (2008-2009) Trener Dariusz Szymański (tel.732-187-235)
wt.,czw. 16:00-17:30 sp6
pt. 16:00-17:30 LO2

Żak A (2010) Trener Michał Surma  (tel. 517-671-882)
pn. 17:30-19:00 SP2
wt. 16:30-18:00 SP2
pt. 16:30-18:00 SP2

Żak B (2011) Trener Łukasz Krajewski (tel. 795-882-771)
pn. 17:30-19:00 SP 6
śr. 17:00-18:30 SP 6
czw. 17:30 -19:00 SP 6

Żak C (2010-2011) Trener  Michał Więckiewicz (tel.692-292-390)
wt. 17:30-19:00 SP4
pt. 17:00-18:30 SP6

Żak D (2010-2011) Trener Piotr Szałek 
pn. 17:00-18:30 LO2
śr. 17:00-18:30 SP 2

Żak E (2010-2011) Trener Łukasz Krajewski
pn. 16:00-17:30 SP6
czw. 16:00-17:30 SP6

Żak F (2010-2011) Trener Oliwer Pietrus (tel. 601-904-779)
czw. 17.30- 19.00 SP6
pt. 16.00- 17.30 SP6

Bambini I (2012-2013) Trener Michał Więckiewicz (tel.692-292-390)
pn. 17:00 – 18:00 SP4
śr, 16:00 – 17:00 SP4

Bambini II (2012-2013) Trener Michał Więckiewicz (tel.692-292-390)
czw. 16:00-17:00 SP4
pt. 16:00-17:00 SP6

Bambini III (2012-2013) Trener Oliwer Pietrus
wt. 17:30-18:30 SP4
czw. 16:00-17:00 SP4

Bambini IV (2012-2013) Trener Oliwer Pietrus
pon. 17.00- 18.00 SP4
śr. 17.00- 18.00 SP4

Mini Bambini (2014 i młodsi) Trener Michał Więckiewicz (tel.692-292-390)
pn. 16:00-17:00 SP4

Treningi klas piłkarskich IV i VII:
środa, g. 13.40 – 15.20, IVa i VIIb, stadion
czwartek, g. 13.40 – 14.25, IVa, boisko SP1
g. 14.35 – 15.20, VIIb, boisko SP1