Akademia Piłkarska Oleśnica | Plan zajęć - Akademia Piłkarska Oleśnica

Plan zajęć

Obowiązuje od 6 listopada

Boiska/ hale:

hala SP 2 – ul. Świętej Jadwigi 1a
boisko SP4 – ul. Paderewskiego 2
hala SP6 – ul. Generała Franciszka Kleeberga 4
hala/boisko LO2 – ul. Wojska Polskiego 56
hala LO1 – ul. Słowackiego 4
hala SP1 – ul. Armii Krajowej 47
stadion sztuczne – ul. Brzozowa 5, boisko na terenie stadionu
stadion trawiaste – ul. Brzozowa 5, boisko na przeciwko basenu krytego
Atol hala, sala gim.- ul. Jana Kochanowskiego 2

Mini bambini (rocznik 2013-2014), Trener Lidia Waszkiewicz

*czwartek, godz. 17.00- 18.00 sala gim. Atol

Bambini V (rocznik 2011- 2013), Trener Łukasz Krajewski

*środa, godz. 18.15- 19.15 hala SP1

*piątek, godz. 17.30- 18.30 hala SP2

Bambini IV (rocznik 2011-2013), Trener Łukasz Krajewski

*poniedziałek, godz. 18.00- 19.00 hala LO1

*czwartek, godz. 17.45- 18.45 hala SP2

Bambini III (rocznik 2011- 2013), Trener Lidia Waszkiewicz

*poniedziałek, godz. 18.30- 19.30 hala SP2

*środa, godz. 18.00- 19.00 hala LO1

Bambini II (rocznik 2011- 2013), Trener Lidia Waszkiewicz

*poniedziałek, godz. 16.00- 17.00 hala ZSP20

*czwartek, godz. 16.00- 17.00 sala gim. Atol

Bambini I (rocznik 2011- 2013), Trener Lidia Waszkiewicz

*poniedziałek, godz. 17.00- 18.00 hala ZSP20

*środa, godz. 19.00- 20.00 hala LO1

Żak F (rocznik 2009- 2010), Trener Łukasz Krajewski

*środa, godz. 17.15- 18.15 hala SP1

*piątek, godz. 16.30- 17.30 hala SP2

Żak E (rocznik 2009- 2010), Trener Łukasz Krajewski

*poniedziałek, godz. 17.00- 18.00 hala LO1

*czwartek, godz. 16.45- 17.45 hala SP2

Żak D (rocznik 2009- 2010), Trener Michał Więckiewicz

*czwartek, godz. 16.00- 17.00 hala ZSP20

*wtorek, godz. 18.30- 19.30 hala LO1

Żak C (rocznik 2009- 2010), Trener 

*poniedziałek, godz. 17.00- 18.00 hala ZSP20

*czwartek, godz. 18.00- 19.00 hala SP8

Żak B (rocznik 2009- 2010), Trener 

*wtorek, godz. 16.00- 17.00 hala Atol

*piątek, godz. 17.00- 18.00 hala ZSP20

Żak A (rocznik 2009- 2011), Trener Mariusz Kartocha

*poniedziałek, godz. 18.00- 19.00 hala SP6

*czwartek, godz. 17.00- 18.00 hala SP8

Orlik E (rocznik 2007- 2008), Trener Dawid Góra

*wtorek, godz. 17.15- 18.15 hala SP1

*środa, godz. 17.30- 18.30 hala LO2

Orlik D (rocznik 2007- 2008), Trener Dawid Góra

*wtorek, godz. 18.15- 19.15 hala SP1

*środa, godz. 18.30- 19.30 hala LO2

Orlik C (rocznik 2007- 2008), Trener Michał Surma

*poniedziałek, godz. 17.30- 18.30 hala SP2

*piątek, godz. 16.30- 17.30 hala LO1

Orlik B (rocznik 2007- 2008), Trener 

*poniedziałek, godz. 16.00- 17.00 hala ZSP 20

*czwartek, godz. 16.30-17.30 boisko SP4

*piątek, godz. 16.00- 17.00 hala ZSP20

Orlik A (rocznik 2007), Trener Tomasz Jaszczyszak

*wtorek, godz. 17.45- 19.15 boisko SP4

*środa, godz. 16.30- 17.45 hala LO2

*czwartek, godz. 16.45- 18.15 boisko SP4

Terenowa Liga Młodzika VI, Trener Michał Więckiewicz

-poniedziałek, godz. 17.15- 18.45 stadion sztuczne

-środa, godz. 17.30- 19.00 boisko SP4

-czwartek, godz. 17.45- 19.15 boisko LO2

Terenowa Liga Młodzików V, Trener Bartosz Czarkowski

-poniedziałek, godz. 15.45- 17.15 stadion sztuczne

-środa, godz. 15.45- 17.15 stadion sztuczne

-czwartek, godz. 15.45- 17.15 stadion sztuczne

Terenowa Liga Młodzików IV, Trener Michał Więckiewicz

-wtorek, godz. 16.15- 17.45 boisko SP4

-środa, godz. 16.00- 17.30 boisko SP4

-piątek, godz. 15.45- 17.15 stadion sztuczne

II Okręgowa Liga Młodzików, Trener Piotr Michalewski

-poniedziałek, godz. 17.15- 18.45, stadion sztuczne

-wtorek, godz. 16.15- 17.45, boisko LO2

-czwartek, godz. 16.15- 17.45, boisko LO2

I Okręgowa Liga Młodzików, Trener Dawid Antczak

-wtorek 15.45- 17.15 stadion sztuczne

-środa 15.45- 17.15 stadion sztuczne

-czwartek 15.45- 17.15 stadion sztuczne

Okręgowa Liga Trampkarzy, Trener Tomasz Jaszczyszak

-poniedziałek, godz. 15.45- 17.15 stadion sztuczne

-wtorek, godz. 15.00- 16.30 stadion sztuczne

-środa, godz. 14.45- 15.45 stadion sztuczne

-czwartek, godz. 15.00- 16.30 stadion trawiaste

-piątek, godz. 15.45- 17.15 stadion sztuczne

I Wojewódzka Liga Trampkarzy + Okręgowa Liga Juniorów Młodszych, Trener Mariusz Kartocha

-poniedziałek, godz. 14.45- 16.15 stadion sztuczne

-wtorek, godz. 14.45- 16.15 stadion sztuczne

– środa, godz. 14.45- 16.15 stadion sztuczne

-czwartek, godz. 14.45- 16.15 stadion trawiaste

-piątek, godz. 13.40- 15.10 stadion sztuczne

Seniorzy- Klasa B, Trener Mateusz Góra

-środa, godz. 20.15- 21.45 stadion sztuczne