Akademia Piłkarska Oleśnica | Emil Kaznowski w Miedzi Legnica ! - Akademia Piłkarska Oleśnica

Emil Kaznowski w Miedzi Legnica !

Nie uszła uwadze topowym klubom fenomenalna postawa Emila Kaznowskiego w meczach Ligi Wojewódzkiej. Nasz wychowanek (który zaczynał swoją przygodę z piłką jeszcze w MSP Rataje) na mocy transferu definitywnego przeszedł do Miedzi Legnica, gdzie od najbliższej rundy grać będzie w Centralnej Lidze Trampkarzy.

Transfer Emila Kaznowskiego jest kolejnym pozytywnym wydarzeniem związanym z klasami piłkarskimi. Ten projekt przynosi efekty nie tylko w postaci wyników na boisku ale również w wymiarze dotyczącym rozpoczęcia kariery piłkarskiej. Emil sumiennie trenował w naszym klubie od 8 lat i ten transfer jest wyróżnieniem. Wyróżnieniem, na które zasługuje jeszcze kilku zawodników z tego zespołu i z pewnością w najbliższych miesiącach możemy się spodziewać kolejnych wyjazdów na testy do uznanych w Polsce akademii piłkarskich. A Emilowi życzę powodzenia i ściskam kciuki aby jego kolejny krok był związany z profesjonalną piłką seniorską ! – komentuje prezes i trener APO Mariusz Kartocha.

Emil pomyślnie przeszedł testy w Miedzi już w grudniu. Od stycznia trenuje z drużyną Centralnej Ligi Trampkarza, gdzie również regularnie gra w meczach sparingowych.

Jako zawodnik APO, przyczynił się do dwóch awansów- razem z kolegami z klasy piłkarskiej wywalczył awans do II a następnie do I Ligi Wojewódzkiej. Obecnie, w Miedzi Legnica, grać będzie na szczeblu centralnym.

Serdeczne gratulacje, Emil !