Akademia Piłkarska Oleśnica | Kamil Wróbel zawodnikiem Śląska Wrocław ! - Akademia Piłkarska Oleśnica

Kamil Wróbel zawodnikiem Śląska Wrocław !

Znakomita postawa Kamila Wróbla w minionym sezonie na boiskach I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy nie została niezauważona przez wielkie kluby. Ostatecznie, na zasadzie rocznego wypożyczenia, wychowanek APO trafił do Śląska Wrocław SA.

– Do Śląska trafiłem dzięki pomocy trenera Mariusza Kartochy. Rozegrałem już kilkanaście minut w dotychczasowych meczach U-16 Juniora Młodszego i z każdym kolejnym meczem liczę że będę dostawał więcej szans od Trenera. Uważam że Śląsk Wrocław będzie dobrym miejscem dla mojego rozwoju – relacjonuje wychowanek APO.

Kamil z WKS- em był na przedsezonowym obozie przygotowawczym, a w miniony weekend zagrał w wyjazdowym meczu ligowym drużyny U-16 Śląska przeciwko KGHM Zagłębiu Lubin i pokazał się z bardzo dobrej strony.

– Kamil jest jednym z tych zawodników, którzy mają olbrzymie możliwości, aby zaistnieć w profesjonalnej piłce. Starannie dobraliśmy moment wraz z jego rodzicami na zmianę otoczenia i miejsce, w które trafi. To była bardzo miła współpraca, za którą dziękuję. Droga, którą obraliśmy, może być powielona przez innych naszych zawodników – podsumowuje trener APO Mariusz Kartocha.

Przypomnijmy, Kamil był uczniem klasy piłkarskiej, a więc wspólnego projektu SP1 i Akademii Piłkarskiej Oleśnica oraz przyczynił się do podwójnego awansu, prowadzonej przez trenera Mariusza Kartochę, reprezentacji rocznika 2003 (obecnie Trampkarze APO grają w najwyższej Lidze Wojewódzkiej wśród ośmiu najlepszych drużyn). Najbliższy sezon będzie trenował i uczył się we Wrocławiu, w strukturach Śląska.

Życzymy Kamilowi wszelkiej pomyślności w nowym klubie i trzymamy kciuki za jego kolejne występy w barwach Śląska Wrocław S.A !