Akademia Piłkarska Oleśnica | Zimowe półkolonie piłkarskie - Akademia Piłkarska Oleśnica

Zimowe półkolonie piłkarskie

 

Karta uczestnika półkolonii DOC
Karta uczestnika półkolonii PDF

Regulamin półkolonii 2018 DOC
Regulamin półkolonii 2018 PDF

Miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Wojska Polskiego 67/69, 56-400 Oleśnica

Sale: 2, 10

Opiekunowie:
I Turnus:
Michał Więckiewicz tel. 692-292-390
Krajewski Łukasz tel. 795-882-771
Ruzanna Chyzh tel. 579 151 960
II Turnus:
Michał Więckiewicz tel. 692-292-390
Kamil Lewek tel. 790-509-204
Yash Chawla tel. 693 290 935

Kierownik: Ewa Bilewicz tel. 727 936 890

Prosimy o dostarczenie wypełnionej karty pierwszego dnia półkolonii.

Program półkolonii piłkarskiej:
7:45 – 8:30 przywiezienie dziecka, zbiórka, śniadanie
8:30 – 10:30 trening / zajęcia rekreacyjne / warsztaty
10:30-12:00 trening / zajęcia rekreacyjne / warsztaty
12:30- 13:00 higiena, obiad
13:30 – 15:30 trening / zajęcia rekreacyjne / warsztaty
15:30 – 16:00 odbiór dzieci

Co zabrać?

Dzieci powinny mieć ze sobą strój na zajęcia sportowe na sali gimnastycznej (zmienne obuwie, wygodne ubranie). Wszystkie materiały oraz wyżywienie są zapewnione. Dzieci mogą przynieść ze sobą swoje ulubione gry, książki, piłki, kredki i inne materiały oraz zabawki. Dodatkowo prosimy o zabranie małego plecaka, który będzie potrzebny podczas wyjść oraz wyjazdu do Wrocławia.
Co przyda się dodatkowo w poszczególnych dniach?

I turnus
Poniedziałek: ulubione gry planszowe
Wtorek: ręcznik oraz kąpielówki/strój na basen,
Środa: wycieczka, drobne kieszonkowe, wygodny strój na zmianę, plecak
Czwartek: ręcznik oraz kąpielówki/strój na basen,
Piątek: kask i łyżwy na lodowisko (w przypadku nieposiadania własnego sprzętu zostanie on wypożyczony)

II turnus
Poniedziałek 22.01
7:45 – 8:30 przywiezienie dziecka, zbiórka, śniadanie
8:30 – 10:00 warsztat tematyczny
10:00-12:00 zajęcia sportowe na sali gimnastycznej
12:30- 13:30 higiena, obiad
13:30 – 15:30 zajęcia na dworze
15:30 – 16:00 odbiór dzieci

Wtorek 23.01
7:45- 8:30 przywiezienie dziecka, zbiórka, śniadanie
9:15 zbiórka na parkingu
9:30 wyjazd do Wrocławia
11:00-12:00 GoJump Park Trampolin
12:30-13:30 obiad
14:00-15:00 zwiedzanie Stadionu Wrocław
15:15 wyjazd z Wrocławia
16:00 odbiór dzieci

Środa 24.01
7:45 – 8:30 przywiezienie dziecka, zbiórka, śniadanie
8:30-9:30 zajęcia w sali
9:30- wyjście na basen
10:00- 11:30 basen ATOL ul. Brzozowa 7
11:30- 12:00 powrót z basenu
12:30- 13:30 higiena, obiad
13:30 – 15:30 zajęcia sportowe na sali gimnastycznej
15:30 – 16:00 odbiór dzieci

Czwartek 25.01
7:45 – 8:30 przywiezienie dziecka, zbiórka, śniadanie
8:30 – 10:00 zajęcia w sali
10:00 – wyjście na lodowisko
10:30 – 11:30 lodowisko ATOL
11:30 – 12:00 powrót z lodowiska
12:30 – 13:30 higiena, obiad
13:30 – 15:30 zajęcia sportowe na sali gimnastycznej
15:30 – 16:00 odbiór dzieci

Piątek 26.01
7:45 – 8:30 przywiezienie dziecka, zbiórka, śniadanie
9:15 – wyjazd do Wrocławia
10:30 – 13:00 – punkt widokowy oraz kręgle w Sky Tower
13:00- 14:00 higiena, obiad
14:00 – wyjazd z Wrocławia
14:45 – 15:45 zajęcia w sali / na sali gimnastycznej
15:30 – 16:00 odbiór dzieci

*Jeśli w trakcie okaże się, że któregoś dnia będzie potrzebne zabranie czegoś dodatkowego, to zostaną Państwo o tym wcześniej poinformowani.

 

 

Serdecznie zapraszamy do zapisów !