Akademia Piłkarska Oleśnica | OBÓZ LETNI 2020 - szczegóły dot. wyjazdu - Akademia Piłkarska Oleśnica

OBÓZ LETNI 2020 – szczegóły dot. wyjazdu

Kierunek  Czarny Dunajec :

?‍♂️ Zbiórka: 22.07 (środa) o godz. 7.30 – parking przy boisku Brzozowa 8
? Wyjazd: ok. godz. 7:45
 Powrót: 31.07 (piątek) ok. godz. 14:00 – parking przy boisku Brzozowa 8
Przejazd w obie strony busem.

Zakwaterowanie:
Sport Center Hotel Dukat , ul. Kmietowicza 181b, 34-470 Czarny Dunajec

Trenerzy:
– Nikita Medvediev, 730-549-127
– Kacper Michałczyk, 604-335-617

DOKUMENTY DO POBRANIA
Karta kwalifikacyjna
Regulamin

*Wypełnioną kartę kwalifikacyjną wypoczynku należy wręczyć Trenerowi na zbiórce przed wyjazdem.

Szanowni Państwo,

Wszystkich rodziców prosimy o staranne wypełnienie karty kwalifikacyjnej, prosimy koniecznie pamiętać o informacji w przypadku stałego przyjmowania leków, uczulenia na jedzenie lub leki, nietolerancji pokarmowej – prosimy również o zgłaszanie faktu trenerom.
Również istotne może okazać się dopisanie informacji na karcie związanej z ew. dyskomfortem psychicznym w określonej sytuacji – tego typu wiedza, pozwoli nam uniknąć stresujących dla dzieci sytuacji, tym samym powodując, że wypoczynek z pewnością będzie udany.

Dokładając wszelkich starań, aby obóz ten był mile spędzonym czasem przez Państwa dzieci informujemy, że podczas trwania obozu dzieci zostaną poproszone o złożenie wszelkich telefonów do swoich opiekunów.  Urządzenia te będą przechowywane przez wychowawców i wydawane dzieciom o ustalonej porze, w celu kontaktu z najbliższymi.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o tym co dzieje się na obozie. Informacje podawane będą poprzez klubowe konto na Facebooku oraz komunikator WhatsApp, gdzie została utworzona grupa Czarny Dunajec 2020.

Prosimy pamiętać o zabraniu legitymacji szkolnej. W przypadku pytań trenerzy są do Państwa dyspozycji. Prosimy również o rozsądne pakowanie bagażu. Wyjazd na obóz nie musi oznaczać przygotowania walizki, której nie będzie się dało podnieść z ziemi 😉 Sugerujemy również aby przy pakowaniu uczestniczyło dziecko gdyż tą samą czynność będzie musiało powtórzyć w dniu wyjazdu.

Poniżej ściąga aby nie zapomnieć istotnych rzeczy:

-> 2 ręczniki
-> kąpielówki, klapki
-> odzież do treningu
-> obuwie piłkarskie (na boisko sztuczne i naturalne)
-> środki higieny
-> legitymacja szkolna
-> nie bierzemy piłek